Door
Tommy
op 24-04-2005 14:08
gewijzigd op 24-04-2005 14:14
712 views
Beste phphulp'ers,
Ik zou graag even jullie advies vragen ivm het kopen van een laptop. Ik moet tegen volgend jaar in september een nieuwe laptop aankopen voor school. Ik heb de nare gewoonte (jullie waarschijnelijk ook) om veel programma's tergelijke tijd te laten draaien, gamen en programeren zijn een van mijn vele hobby's waardoor het toch wel een wat krachtiger model moet zijn. Op school moet hij in een locker kunnen dus max. 15,4 inch. Ik ga met de trein naar school dus liefst een wat stevig model (geen acer dus) en ook toshiba (heb ik nare ervaringen mee) heb ik liever niet. Nu ik weet dus helemaal niet welk merk ik zou willen nemen hp,dell,...Ik heb wel een budjet limiet van rond de 1350€ en mijn batterij zou toch wel een tijdje mee moeten kunnen (+- 5 UUR).
Ik zou toch wel graag iets hebben met deze configuratie:
DDR: liefst 1024 anders 512
GB: 80-100
GHZ: hier ligt mijn probleem, ik zou graag de snelheid hebben van een intel P4 3.2 ghz maar met andere processoren zoals de centrino wordt dat anders uitgedrukt ...dus hier ligt eigenlijk mijn probleem
Zouden jullie zo vriendelijk willen zijn om jullie ideen en voorstellen hier te posten...
?Onbekende gebruiker
25-04-2005 17:47
@Rafael
Post in een niew topic
btw => apache / php config file of htaccess
En waarom zou ik een nieuw topic starten om te antwoorden op zijn vraag? :) Ik doe gewoon eens vriendelijk, en tis niet het eerste topic dat serieuse off-topic reacties krijgt :)
thx voor de antwoord heb wel nog laatste vraagje hoe lang zal mijn laptop met P4 3.2 Ghz mee gaan met een 12 cel lithium batterij? Hoeveel uur?
Ik vind je vragen best lastig :)
Nuja, ik denk niet dat hier veel laptop specialisten aanwezig zullen zijn... Wat dacht je er van om eens een winkel binnen te stappen en wat informatie te vragen?
In een deftige winkel zal dat personeel je zonder probleem, vrijblijvend de nodige informatie bezorgen...
ik woon in belgie weet je nog? daar antwoorden ze niet zomaar op die vragen :P ten eerste hebben ze nooit tijd alleen als ze denken dat je er een gaat kopen en trouwens de modelen in de winken zijn slecht.
Tommy, als je daar geen fatsoenlijke antwoorden op je vragen krijgt heb je een paar opties:
- Stap in de auto of de trein en kom naar Nederland. Stap een winkel in en stel je vargen.
- Pak de telefoon en bel een winkel in Nederland, de importeur in Nederland of de importeur in België en stel je vragen.
- Stuur een e-mail naar de importeur in Nederland of België of naar een winkel in Nederland.
- Kijk op websites als tweakers.net om productreviews te lezen.
ik woon in belgie weet je nog? daar antwoorden ze niet zomaar op die vragen :P ten eerste hebben ze nooit tijd alleen als ze denken dat je er een gaat kopen en trouwens de modelen in de winken zijn slecht.
Ja en? Ik woon ook in België... Schilder anders je eigen land af als slecht...
?Onbekende gebruiker
03-05-2005 10:47
He ik wou een Toshiba laptop kopen had in gedachte een paar modellen
:Satellite P30-109
:Satellite M30X-130
Maar zijn deze een beetje geschikt om foto's te bewerken en film kijken en muziek luisteren.
Kan iemand mij ook vertellen wat de voor en nadelen van toshiba laptops(notebooks) zijn.