Ik heb een goedkope laptop gevonden met de volgende eigenschappen:

Uitvoering 370
Kloksnelheid 1500 MHz
Intern geheugen 512 MB
Intern geheugen (max.) 1024 MB

Is dat een beetje goed?

Verder:

Wifi is dat gewoon voor alle draadloze internet of is dat wat anders dan WLAN ofzo?

Bvd

ArendJan
PHP Newbie schreef op 11.07.2006 17:20
Leo,


mijn pc draait call of duty 2, counter strike source, unreal tournament 2004 en prey tegelijk met op de achtergrond msn, windows media player, adobe photoshop, adobe premiere en dreamweaver..


en dan vooral:


dus dan kan je zien wie het meeste aankan


Wat je dus wilt zeggen is: mijn apparatuur is veel beter dan wat jij nu wilt gaan kopen, *gna gna gna* (ik ben rijker, of mijn ouders zijn rijker/vrijgeviger)


Wie het meest aankan: laptop of desktop..

Ben je jaloers ofzo dat je er over door blijft gaan :S
Desktop, duh, de meeste dan, en nee ik ben niet jaloers, aangezien mijn broer hier beneden een Dell xps staan, net nieuw, weekje oud.

specs:

Intel® Pentium® D Extreme Edition Processor 965 (3.73GHz)
2048MB DDR2 667 --> 2 x 1024MB
500 gig 7200rpm HD
DUAL 512MB nVidia™ GeForce™ 7900GTX grafische kaart
128MB PCI Card
30" Breedbeeld Flat Panel
Sound Blaster X-Fi Xtreme Dolby Digital,7.1

Dus nee, niet jaloers nee
@ PHP Newbie:

Die broer van jouw moet aardig wat centen in z'n zak hebben...
Mmm sorry jongens, voor alle fijne tips, maar mn broertje en ik hebben toch maar besloten een "gewone" computer te kopen :P

-1 Gb DDR ram
-160 Gig
-256 MB shared videogeheugen
-7 x USB 2.0
-FireWire
-Windows XP Home

en nog wat rotzooi :P
Jonathan, ja, naar t schijnt wel :-p

Maar jah, we schelen ok 15 jaar :-p

ik ben 14 hij 29 ;-)
Next question : ik heb het idee dat in m'n "nieuwe" computertje dan geen draadloos internet zit.... is dat makkelijk te integreren...?
ArjandJan,

Goed idee, een desktop geeft veel meer voor het zelfde geld ;-)

Ik zit eigenlijk altijd overal met mijn laptop, dus is wel makkelijk zo'n ding, maar als je hem niet nodig hebt kun je je centen (lees: eurocenten) beter uitgeven aan een desktop, je kan dan alleen met zo'n weer niet in de tuin gaan zitten, of je pakt er wat verlengsnoertjes bij ;-)
Mijn specs zal ik maar niet noemen, maar Arendjan, je bedoelt een desktop ? het lijkt me sterk dat jij een videokaart hebt met 256 mb shared geheugen, dit komt niet voor bij een desktop (onboard tot 64mb)

ArjandJan,


---


n00b?


je doet je naam eer aan...PHP Newbie
@Leo : sorry, videogeheugen

Reageren